מסגור

מסגרות

מסגרת לתמונה, הדפס, ציור או מראה משמשת כמעין מעטפת תיחום אשר מעניקה את המראה הסופי ומשווה להם ערך מוסף. סגנון התמונה והקו העיצובי השולט בחלל בו היא מיועדת להיתלות משפיע על בחירת המסגרת, אשר בעצמה מהווה פריט עיצובי מרשים ומוסיפה יופי ושלמות. מסגור תמונות מקצועי ואיכותי, המותאם לסוג התמונה, אופייה ותוכנה יתרום להבלטתה ויבטיח שמירת איכות התמונה ויופיה לאורך שנים רבות.

מסגור תמונות הוא אומנות, ולכן צוות גלריית אומנות המסגור יספק עבורכם את מירב הידע המקצועי והניסיון שנצבר לאורך השנים על מנת לאפשר לכם למצוא את המסגרת שתשתלב עם תמונתכם וסגנונכם האישי לצד הבלטת ייחודה והצגתה באופן הנכון והיפה ביותר.

אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המסגרות שתחפצו במבחר הגדול ביותר ובמגוון רחב של פרופילים מעץ, MDF, פלסטיק ואלומיניום למסגור תמונות וציורים, מראות, פאזלים, בדים, שטיחים ואריגים, עורות, לוחות שעם ומגנט, פסיפס, אריחים, חפצים שונים, מתיחה על מסגרת עץ ועבודות מיוחדות אחרות. הגלריה פורשת בפניכם מגוון סגנונות מסגור, החל ממסגרות פשוטות, קלאסיות, מודרניות, בקווים חלקים עד מסגרות מעוטרות ומסוגננות עם תבליטים ותחריטים.

אנו מבצעים מסגור תמונות לפרטיים ועסקים, לתמונה אישית של הלקוח או לתמונה מתוך מאגר התמונות העצום שלנו, מסגור איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר הניתן על ידי ידיים מקצועיות ומיומנות, ועיניים קפדניות הדואגות לגימור מושלם. 

מרכיבי המסגור

הדבקה או מתיחה
- כל תמונה מוצמדת לגב קשיח על מנת ליישרה ולמנוע גלים וקמטים בתוך המסגרת כתוצאה מחום ולחות כדי להבטיח את עמידותה לאורך זמן. ברוב המקרים נשתמש בהדבקה על קרטון ביצוע נטול חומצה למעט מקרים מיוחדים בהם נמליץ על הדבקה על חומר אחר כמו קאפה נטולת חומצה, עץ, זכוכית ועוד. 
תמונות ועבודות על בד קנבס ומיני בדים אחרים לרוב נמתח על מסגרת פנימית מעץ.

פספרטו - מסגרת פנימית המשמשת ליצירת עומק לתמונה הממוסגרת ותורמת להבלטתה. פספרטו קרטון מיועד רק לתמונות שימוסגרו במסגרת עם זיגוג. אנו משתמשים אך ורק בפספרטו נטול חומצה העשוי מקרטון ודבקים ברמה גבוהה וללא חומצה, אשר מבטיח אמינות ושמירה על תמונתכם לאורך שנים. 
במקרים בהם נמסגר ללא זיגוג כמו בציוקי שמן או אקריליק על בד למשל, נשתמש במסגרת פספרטו ייעודית מעץ.

זיגוג - הזכוכית מגינה על התמונה מפני נזקים של לכלוך, אבק, נוזלים ושריטות. העובי הסטנדרטי לזכוכית במסגרת הוא 2 מ"מ, כאשר ישנם שני סוגים של זכוכיות למסגור: זכוכית רגילה (מבריקה) וזכוכית מט (ללא ברק).
בנוסף, ניתן להשתמש בפרספקס (לוח פלסטי) במקום זכוכית כאשר העבודה במידות גדולות מהרגיל, או כאשר העבודה מיועדת לחדרי ילדים, גנים, ובתי ספר.

מסגרת - פרופיל העשוי ממגוון חומרים ומשמש לתיחום התמונה או האובייקט הממוסגר.

אומנות המסגור מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים ופתרונות מסגור איכותיים, המהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והמקום, תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, ותכנון חשיבתי הולם המשלב יופי, איכות, וטעם אישי.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.


מבצעים

ברוכים הבאים!

נשמח עם תיצרו קשר 

אומנות המסגור

מבצע.....מבצע

הדפסה על בד קנוס

לגודל 70x50 

מחיר.....150ש"ח


הדפסה על בד קנוס

לגודל 40x50

מחיר.....100ש"ח


הדפסה על בד קנוס

לגודל 30x40

מחיר.....65ש"ח

 
פרסום ושיווק באינטרנט - interclick
ADMIN