הדפסות

רגעי חיים וזכרונות קסומים, תמונות מטיולים חובקי עולם, הציור הראשון של הילד, תמונה אטרקטיבית שמצאתם ברשת, מגוון צילומים, תמונות, ציורים ורבים אחרים יכולים להיות מונצחים ומוצגים לראווה בעזרת מגוון טכניקות ההדפסה המוצעות כיום, בעידן בו הטכנולוגיה פורחת, זמינה ונגישה לכולם.

אצלנו, בגלריית אומנות המסגור, תמצאו מבחר רחב של אפשרויות הדפסה באיכות הטובה ביותר ובחומרים הטובים ביותר. שלל עבודות ההדפסה האיכותיות נעשות על מגוון של חומרים, בכל גודל, תוך שימוש בציוד ההדפסות האיכותי ביותר שקיים בשוק: מדפסת אפסון 9900 בעלת 11 גווני צבע, חומרי גלם של אפסון הכוללים דיו מקורי, בד קנבס ומגוון ניירות איכות. כל אלה מבטיחים איכות הדפסה גבוהה ועמידות לאורך שנים. 

אתם מוזמנים לשלוח אלינו את תמונתכם, להגיע לגלריה או להתרשם באתר מהקטלוג הדיגיטאלי המציג מבחר גדול של תמונות וצילומים בסגנונות שונים ומשירותי העריכה והגרפיקה שיתרמו להתאמה אישית של התמונה הנבחרת.

הדפסה על קנבס הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס מהווה אפשרות נוחה ואטרקטיבית להגדלת תמונה לכדי הדפס יפה ומרשים, תוך שימוש בחומרים איכותיים: בד קנבס משובח, מתיחה על מסגרת עץ נסתרת וציפוי לכה, כל זאת במטרה להבטיח תוצאה יפה, איכותית ועמידה כאחד. 
מגוון הגדלים האפשריים להדפסה והגמישות בעריכת התמונות פותחים בפניכם עולם של אפשרויות הדפסה להתאמה מושלמת של התמונה למקום או לאדם שאליו היא מיועדת. 
קיימות אפשרויות עיטוף שונות: עיטוף רגיל, עיטוף צבע, עיטוף גלריהמחירון הדפסה על קנבס >>>
הדפסה על קנבס הדפסה על נייר

הדפסה על מגוון ניירות במראה יוקרתי ומיוחד. 
את נייר הצילום המודפס ניתן למסגר או להצמיד לגב קשיח כדוגמת קאפה, קרטון ביצוע ועוד.מחירון הדפסה על נייר >>>
הדפסה על קנבס הדפסה על קאפה

בניגוד למה שחושבים, בטכניקה זו ההדפסה אינה מבוצעת ישירות על גבי הקאפה שהינה לוח פלסטי מוקצף וקשיח, אלא בהדפסה על נייר המודבק על גבי הלוח בשילוב עבודה ידנית ועבודת מכונה למקשה אחת וללא סימנים ובועות אויר.
פני שטח חלקים במיוחד וחוזק ועמידות לצד קלות משקל הם מיתרונותיה הבולטים של הקאפה, אשר יכריעו את השימוש בה כאשר נדרשת רמת גימור גבוהה במיוחד וכאשר איננו מעוניינים במסגור (תערוכות, עבודות גמר, כנסים ועוד). עם זאת חשוב לציין שללא מסגור יש לקאפה נטייה להתעגל עם הזמן וככל שתהיה גדולה יותר. 


מחירון הדפסה על קאפה >>>
הדפסה על קנבס הדפסה על מדבקה

הדפסה על מדבקת ויניל אטומה או שקופה אשר ניתנת להדבקה על גבי לוח קשיח כמו פרספקס, זכוכית, לוח מגנט ועוד. הדפסה אמנותית על מדבקה יכולה לשמש גם עבור חלונות ראווה ושלטים.מחירון הדפסה על מדבקה >>>
הדפסה על קנבס הדפסה על זכוכית

הדפסה אמנותית על גבי זכוכית משמשת להפקת יצירות זכוכית מרהיבות המותאמות אישית לצרכים ודרישות הלקוח ובכלל זה: תמונות זכוכית, זכוכית לחלונות, דלתות, חזיתות של ריהוט ועוד. הדפסה על זכוכית מייצרת אפקט מרשים וייחודי, ומושכת תשומת לב ומיקוד בכל מקום בו היא ממוקמת. ניתן להדפיס תמונות על זכוכית בגדלים ובעוביים שונים בהתאם לצורך. כל תמונת זכוכית מגיעה מוכנה לתלייה, עם ארבעה חורים בארבעת הפינות, במטרה לאפשר ללקוח תליה קלה, אסתטית ומרשימה באמצעות מנטים (פרזול לזכוכית).
 


מחירון הדפסה על זכוכית >>>
הדפסה על קנבס הדבקה ולמינציה

ההדבקה מטרתה ליישר את התמונה ולמנוע שברים, גלים וקמטים וכן להבטיח את עמידותה לאורך שנים רבות. ההדבקה מתבצעת במכונת PRESS  באמצעות חום ולחץ על גבי חומרים שונים ובהם: הדבקה על קרטון ביצוע במחיר אטרקטיבי ותוצאות מרשימות העונות על צרכים בסיסיים, הדבקה על קאפה (ראה הדפסה על קאפה לעיל) ועוד.

למינציה הינה ציפוי פלסטי המודבק על פני התמונה. הציפוי שומר על התמונה לאורך זמן ומונע שריטת ונזקים לתמונה. ניתן להשתמש בציפוי למינציה במקום זכוכית כאשר תולים את התמונה בחדרי ילדים, גנים, בתי ספר וכד'.

מחירון הדבקה ולמינציה >>>
הדפסה על קנבס שירותי גרפיקה

אנו מציעים שירותי גרפיקה איכותיים ליצירת תמונות ייחודיות בהתאמה אישית: קולאז' תמונות, פסיפס תמונות, שחור לבן / ספיה, שחור לבן סלקטיבי, שחזור תמונות ישנות, פוטומונטז', עבודות מיוחדות ועוד.עבודות לדוגמה >>>
מבצעים

ברוכים הבאים!

נשמח עם תיצרו קשר 

אומנות המסגור

מבצע.....מבצע

הדפסה על בד קנוס

לגודל 70x50 

מחיר.....150ש"ח


הדפסה על בד קנוס

לגודל 40x50

מחיר.....100ש"ח


הדפסה על בד קנוס

לגודל 30x40

מחיר.....65ש"ח

 
פרסום ושיווק באינטרנט - interclick
ADMIN